
Архітектурний світильник Feron DH013 білий
- В наявності
- Код: 11873
690 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Архітектурний світильник Feron DH012 білий це настінний світлодіодний світильник для підсвітки фасадів. Світильник можна встановлювати на терасі, балконі або на стіні будинку.
Надійна конструкція У конструкції передбачені рухливі шторки, які дозволяють самостійно задавати ширину світлового променя та направлення світла. Високий рівень захисту IP54 та широкий діапазон робочих температур від -20 до +45 С
Якісні світлодіоди Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, які є стійкими до появлення світлових дефектів.
Енергоефективність 75Lm/W
Економія Заощаджує понад 90% енергії у порівнянні зі світильниками, в яких використовуються лампи розжарювання та 50% у порівнянні зі світильниками, в яких використовуються лампи енергоощадливі.
Ресурс роботи 30 000 годин
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 450 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Термін служби | 4 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 11.5 см |
| Довжина | 13.5 см |
| Ширина | 10 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
- Ціна: 690 ₴










