Хіт продаж

Архітектурний світильник Feron DH0702 сірий
- В наявності
- Код: 06295
805 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Архітектурний світильник Feron DH0702 це настінний світлодіодний світильник для підсвітки фасадів. Світильник можна встановлювати на терасі, балконі або на стіні будинку.
Надійна конструкція Високий рівень захисту IP54 та широкий діапазон робочих температур від -20 до +45 С
Особливості конструкції Під патрон Е27, два напрямки підсвічування.
Економія Заощаджує понад 90% енергії у порівнянні зі світильниками, в яких використовуються лампи розжарювання та 50% у порівнянні зі світильниками, в яких використовуються лампи енергоощадливі.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Діаметр | 9 см |
| Ширина | 14.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
- Ціна: 805 ₴








