
Архітектурний прожектор Feron LL-889 18W металік
- В наявності
- Код: 32155
1 800 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Архітектурний світильник Feron LL883 — це лінійний прожектор для архітектурного підсвічування. Призначений для художнього підсвічування фасадів будівель і споруд, колон, ніш та інших архітектурних форм. Спеціальний оптичний силікон на світлодіодах дає змогу отримати яскравий світловий промінь із кутом розсіювання 24.
Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус із литого під тиском алюмінію й загартованого ударостійкого скла. Високий рівень захисту IP65 і широкий діапазон робочих температур від -20 до +45 °C
Якісний драйвер Драйвер забезпечує стабільну роботу прожекторів у діапазоні напруги 85-265V. Коефіцієнт напруги (PF) 0,9. Додатковий захист Драйвер прожектора додатково забезпечений захистом від імпульсних перепадів на 2kV.
Якісні світлодіоди Використані ефективніші та надійніші світлодіоди нового покоління, стійкі до появи світлових дефектів.
Компактний корпус Завдяки вузькому корпусу можливий монтаж у нішу невеликої глибини та важкі для встановлення місця.
Енергоефективність 100Lm / W
Економія Заощаджує понад 80% енергії, ніж із галогенними, мателогалогенніми та натрієвими прожекторами, завдяки світловій технології.
Ресурс роботи 50 000 годин
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Металік |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 18 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 6 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 4.6 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 4.6 см |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кут випромінювання світла | 24 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
- Ціна: 1 800 ₴




