
Бездротовий дзвінок Feron Е-372
- Готово до відправки
- Код: 23685
340 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий дверний дзвінок
Батарейки не входять до комплекту
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Живлення дверного дзвінка | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 36 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 80 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 100 мм |
| Висота кнопки | 80 мм |
| Довжина динаміка | 60 мм |
| Довжина кнопки | 35 мм |
| Ширина динаміка | 27 мм |
| Ширина кнопки | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Основна | |
| Електро живлення кнопки | 12V/23A |
| Електро живлення бази | 3*1,5 V/AAA |
| Колір елементів | сріблястий |
| Ступінь захисту бази | 20 IP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | 20 |
- Ціна: 340 ₴


