
Бездротовий дзвінок Feron Е-373
- В наявності 1 од.
- Код: 23686
304 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий дверний дзвінок
Батарейки не входять в комплект
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Живлення дверного дзвінка | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 36 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 80 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 120 мм |
| Висота кнопки | 80 мм |
| Довжина динаміка | 75 мм |
| Довжина кнопки | 35 мм |
| Ширина динаміка | 20 мм |
| Ширина кнопки | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Основна | |
| Електро живлення кнопки | 12V/23A |
| Електро живлення бази | 2*1,5 V/AA, 2*1.5 V/AA |
| Колір фрагментів корпусу | синій |
| Ступінь захисту бази | 20 IP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | 20 |
- Ціна: 304 ₴


