
Розетка зовнішня одинарна із заземленням Videx Binera біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 25180 / VF-BNS21G-W
95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетки VIDEX BINERA дозволяють створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які завдання ергономіки та естетики. Розетки VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку.
Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
ЗНИЖКА 15% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 ГРН ЗНИЖКА 15%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал, Полікарбонат, Бронза, Сталь |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 42 мм |
- Ціна: 95 ₴
- Спосіб упаковки: 12 шт в опакованні





