
Накладний поворотний світильник Feron ML311-3 чорний
- В наявності
- Код: 40106
985 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний поворотний світильник ML311-3 під лампу MR-16 GU10, може бути використаний в якості як основного, так і спрямованого освітлення в сфері декоративної підсвітки житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе і ресторанів, виставкових залів, галерей і інше. Лаконічний універсальний дизайн і компактні розміри дозволяють встановити такий світильник в будь-якому інтер'єрі. Світильник має зручне регулювання напрямку світлового потоку: на 300 ° по горизонтальній осі на 90 ° по вертикальній. Також він оснащений патроном GU10, тому ви самі можете вибрати лампу і таким чином управляти яскравістю і температурою свічення. Світильник має фіксує кільце, перекриває контури лампи. Завдяки цьому він виглядає цілісною конструкції без зайвих елементів і зазорів. Корпус світильника виконаний з алюмінію, що на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162 см |
| Довжина | 430 см |
| Діаметр | 70 см |
| основна | |
| Тип лампи | MR16 |
- Ціна: 985 ₴






