Хіт продаж

Світлодіодний акумуляторний світильник Feron EL115
- Немає в наявності
- Код: 12668
369 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний акумуляторний світильник EL115 Feron незамінний при відсутності основного освітлення. Заряджається від мережі 220В з допомогою мережевого шнура, який знаходиться в корпусі світильника. Є перемикач за допомогою якого можна встановлювати необхідну яскравість свитиння.Конструкція світильника передбачає його можливість кріпиться на стіну.
Основні характеристики: Час роботи: на максимальній потужності - 4 години, на мінімальній потужності - 8 год. Час зарядки: 15 год Потужність 2W. Термін експлуатації 30 000 ч.
Акумулятор: 3.7v 1.2 Ah свинцево-кислотний.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 6.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 15 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | 8 година |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний |
| Стан | Нове |
| Тип заряду | Від мережі |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 3 см |
| Колір | Білий |
- Ціна: 369 ₴





