Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка з таймером призначення для вмикання/вимикання електричних пристроїв у запрограмований проміжок годині. Таким чином можна увімкнути/вимкнути освітлення в приміщенні або підсвітку окремих об'єктів, здійснити нагрів чи охолодження приміщення, увімкнути полив газону та інше.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування таймера | Побутове, Для освітлення всередині приміщень |
| Колір символів | Чорний |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів в рядку | 4 |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | 1 |
| Принцип роботи | Електронний |
| Тип | Тижневий |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Загальні | |
| Висота | 135 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 85 мм |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 3500 W |
| основна | |
| Резерв батареї 1.2 V | 100 рік |
| Точність/дискретність | 1 хв |
- Ціна: 548 ₴



