Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дистанційний вимикач дозволяє керувати освітленням в приміщенні на відстані, за допомогою радіосигналу. Приймальний блок дистанційного вимикача з'єднується зі світловими пристроями, пульт дозволяє управляти приймальним блоком на відстані до 30 м за допомогою радіосигналу. Дистанційний вимикач ТМ-75 має 3 канали, на кожен з яких можна підключити тільки частина освітлювальних приладів в приміщенні і включати ці частини за допомогою пульта окремо. Або підключити всі канали для всього освітлення. Великий запас потужності на кожному каналі дозволяє підключати потужні і багатолампові освітлювальні пристрої.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Для освітлення |
| Максимальна приєднувальна потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Радіус дії | 30 м |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| основна | |
| Живлення пульта управління | 1*12V/A23 |
| Максимальна кількість енергоощадливих ламп( на1 канал | 6 шт |
| Максимальна потужність при вимиканні енергоощадливої лампі | 300 W |
| Функція вимикання з затримкою | є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число каналів | 3 |
- Ціна: 359 ₴




