
Накладний поворотний світлодіодний світильник Feron AL556-2 білий
- Готово до відправки
- Код: 40109
735 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладний поворотний світлодіодний світильник Feron AL556-2 світлодіодний світильник на ніжці та монтажній основі, з декоративним акриловим кільцем. Можуть використовуватися у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі. Світильник обладнань якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників при перепадах напруги. Мають зручне регулювання напрямку світлового променя: на 350° горизонтальній площині, на 105° у вертикальній площині. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів. Тривалий ресурс роботи світильників 50 000 годин.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міцність | 10 Вт |
| Світловий потік | 1120 |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 735 ₴







