
Вимикач зовнішній двоклавішний Videx Binera IP65 сер - з підсвічуванням
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25726/ VF-BNW12L-G
244 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимикач VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 ГРН ЗНИЖКА 10%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Поліпропілен |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 74 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 54.2 мм |
- Ціна: 244 ₴
- Спосіб упаковки: 10 шт в опакованні





