
Розетка зовнішня з заземленням і Двоклавішний вимикач Videx Binera IP65, сіра
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25728/ VF-BNW3-G
378 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 ГРН ЗНИЖКА 10%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен, Метал, Полікарбонат |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90.4 мм |
| Довжина | 128.3 мм |
| Ширина | 50.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заземлення | Да |
| Захисна кришка | Да |
| Спосіб установки | Накладний |
- Ціна: 378 ₴
- Спосіб упаковки: 5 шт в опакованні





