Хіт продаж

Розетка без заземлення Videx Binera біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24421/VF-BNSK1-W
106 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетки VIDEX BINERA дозволять створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-яке завдання ергономіки і естетики.
Розетки VIDEX BINERA - це ідеальна конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку.
Універсальний і досконалий дизайн надає вишуканості та комфорту будь-якій будівлі.
СКІДКА 10% ПРИ ЗАКАЗУ ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУММУ ВІД 1000 ГРН СКІДКА 10%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал контакту | Бронза |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 106 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт в опакованні






