
Розетка телевізійна TV Videx Binera біла
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24440 / VF-BNSK1TVME-W
118 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетки VIDEX BINERA дозволять створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які завдання ергономіки і естетики.
Розетки VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку.
Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 ГРН ЗНИЖКА 10%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Тип | Телевізійна кінцева/прохідна |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Ширина | 9 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота | 5-862MHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опір | 750 Ом |
- Ціна: 118 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт в опакованні






