
Світлодіодний світильник Horoz Electric LED балка "SIGMA-7" 7W 4200К
- Немає в наявності
- Код: 052-001-0060-030
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильники цієї серії чудово зарекомендували себе в якості підсвічування робочих зон кухонь. Дуже легкі в монтажі, є можливість поєднати кілька світильників в магістраль.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світильник накладний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 546 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 552 |
| Термін експлуатації | 20000 рік |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура | 4200 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 190 ₴

