
Світлодіодний вологозахищений лінійний світильник Horoz Electric "IRMAK-18" 18W 6400К
- Готово до відправки
- Код: 059-004-0018-010
259,68 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний вологозахищений лінійний світильник "IRMAK-18" 18W - є аналогом люмінесцентних світильників. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 50% електроенергії, в порівнянні зі звичайними люмінесцентними світильниками. Має значний ресурс роботи в 30000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Призначений для освітлення адміністративних приміщень, торгових площ, коридорів, сходових прольотів, складських, виробничих і підсобних приміщень, АЗС та інше.
Гарантийный срок 24 месяца
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | LED світильник |
| Світловий потік | 1440 |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації | 30000 рік |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура | 6400 |
| Основні атрибути | |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип | Світильник накладної |
| Колір | Білий |
- Ціна: 259,68 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці

