
Світлодіодна лампа Videx MR16e 12V 6W GU5.3 4100K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25040 / VL-MR16e12V-06534
89 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торгових залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX- доцільна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час включення і виключення. Не містить шкідливих речовин. Термін придатності до використання обмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 55 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна робоча напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча напруга | 12 В |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GU5.3 |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Якість світла | Ra >90 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 540 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,61 |
| Максимальна сила струму | 500 |
| Форма лампочки | MR16 |
- Ціна: 89 ₴




