
Світлодіодна лампа Videx G4 12V 2W G4 4100K капсула
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24633 / VL-G4C-02124
94 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED лампа VIDEX G4C 12V 2W G4 4100K призначена для акцентного і декоративного освітлення приміщень, та врізних, точкових або меблевих світильників. Тут вже все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісне рівне світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 90% (A+).
- Напруга AC/DC 12В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (115Лм/Вт). Світловий потік - 230Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>80Ra) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 200°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна робоча напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча напруга | 12 В |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 2 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G4 |
| Енергоефективність | 115 Lm/W |
| Якість світла | > 80 Ra, Ra >90 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Діаметр | 13 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 230 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Максимальна сила струму | 166mA |
- Ціна: 94 ₴



