
Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-3000-М Мідь (3 кВт)
- Немає в наявності
- Код: 00-00000897
4 870 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Стабілізатор напруги ДІА-Н 3000м призначений для захисту побутових пральних машин із завантаженням до 5,5 кг. та іншої побутової техніки без пускових струмів, сумарна споживана потужність якої не перевищує 3,0 кВт.
Стабілізатор напруги також забезпечить стабілізованою напругою (220 ± 6% В) побутові електричні прилади з потужністю споживання до 2500 Вт. Стабілізатор витримує короткочасні, пускові, навантаження до 4кВт.
СН-3000м має мікропроцесор Atmel, який вимірює напругу в мережі живлення та забезпечує керування стабілізацією напруги, яку видає прилад.
Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 240 В відключає стабілізатор, який істотно підвищує безпеку приладів, отримують живлення від стабілізатора.
Одночасно контролюється рівень споживаної потужності, яка також відображається на індикаторі. При перевищенні рівня допустимої потужності прилад відключається.
Відключення стабілізатора відбувається також при зниженні напруги в мережі менше 120 чи підйомі більше 285 Ст. Крім того забезпечена поперемінно індикація рівня вхідного (в мережі живлення), вихідного (стабілізованого) напруги та рівня споживаної потужності.
Час вимірювання напруги 20мс (0,02 секунди). Час перемикання реле, не більше 10мс (0,01 с). Через 0,02 сек + 0,01 сек = 0,03 сек стабілізатор перемкне вихідна напруга на оптимальний рівень.
Стабілізатори dian 3000-М мають мікропроцесорне управління, цифрову індикацію вхідної і вихідної напруги і потужності, що споживається (з перемиканням).
Мікропроцесорні прилади мають 6 різних захистів:
- захист від занадто високої вхідної напруги (більше 285 В);
- захист від занадто низької вхідної напруги (менше 120 В);
- захист від занадто високої вихідної напруги (не більше 240 В);
- захист від перевантаження (при навантаженні від 300 до 1000 Вт прилад відключається через 9 с);
- захист від короткого замикання;
- захист від пожежі (відключення при нагріві трансформатора більше 90 ° С).
Стабілізатори напруги ДІА-Н моделі СН-3000м мають максимальний ступінь захисту від ураження електричним струмом, в процесі роботи зберігають кімнатну температуру, безшумні. Форма вихідної напруги: синусоїда.
Споживання в холостому ходу - 6 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діа-Н |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 285 В |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальна вхідна напруга | 130 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Частота струму | 65 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 4 870 ₴



