
Світлодіодна лампа VIDEX А60еС3 10W 4100K E27 з регулюванням температури світла
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24554 / VL-A60eС3-1027
114 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова лампа, запропонована у стандарті А 60, дає можливість простого та зручного регулювання температури світла. Але головне - це можливість відкривається без додаткових пристроїв або витрат. Налаштування яскравості освітлення встановлюється за допомогою стандартного вимикача. Конструкція лампи передбачає можливість використання лампи у трьох положеннях: з колірною температурою світла відповідно: 3000K/41000K/6200K
особливості:
- Можливість регулювання температури світла
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс кольору
- Тривалий термін служби
- ефективне тепловідведення через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
- Спільна з вимикачами з підсвічуванням
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
особливості:
- Можливість регулювання температури світла
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс кольору
- Тривалий термін служби
- ефективне тепловідведення через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
- Спільна з вимикачами з підсвічуванням
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Кут свічення | 300 град. |
| Кількість світлодіодів | 10 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6200 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Формфактор | А60 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Якість світла | Ra >90 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,6 |
| Максимальна сила струму | 90 |
- Ціна: 114 ₴



