
Світлодіодна лампа VIDEX Filament G95FGD 4W E27 2100K димерна графіт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25174 / VL-G95FGD-04272
360 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа VIDEX Filament G95FGD 4W E27 2100K Дімерна графіт призначена як для внутрішнього освітлення житлових приміщень, так і для зовнішнього використання. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Всередині лампи знаходяться тонкі нитки світлодіодів, які виділяють мало тепла і не вимагають відводу тепла. Корпус виконаний зі скла, що робить лампу вразливою до падіння і ударів.
Особливості
- Енергоеффективність освітлення 90% (В).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 198 до 242В.
- Рівномірне освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Величезний ресурс роботи - 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років.) Гарантія 3 роки.
- Можливість регулювання яскравості
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (25Лм/Вт). Світловий потік- 100Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (Ra>90) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Тепле світло (2100К), створює комфортне освітлення. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 360°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 2100 К |
| Максимальна робоча напруга | 242 В |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E27 |
| Енергоефективність | 25 Lm/W |
| Колір колбі | графіт |
| Формфактор | G95 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Якість світла | Ra >90 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 136 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 100 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | B |
| Коефіцієнт потужності | 0,6 |
| Максимальна сила струму | 32 |
- Ціна: 360 ₴




