
Світильник підвісний декоративний VIDEX Е27 1,1 м алюміній, чорний
- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 25031 / VL-PD107AВ
300 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний декоративний світильник - світильник, стилізований під патрон для вінтажного лампи.
Рекомендується для роботи зі світлодіодними лампами VIDEX серії Neoclassic або їх аналогами. призначений для
загального освітлення і декоративного оформлення різних приміщень, торгових залів і вітрин. має тривалий
термін експлуатації.
Колір і матеріал патрона: Алюміній чорний
Колір і матеріал кабелю: Чорний нейлон
Колір і матеріал накладки: Алюміній чорний {{1} }
Гарантійний термін 24 місяці
Рекомендується для роботи зі світлодіодними лампами VIDEX серії Neoclassic або їх аналогами. призначений для
загального освітлення і декоративного оформлення різних приміщень, торгових залів і вітрин. має тривалий
термін експлуатації.
Колір і матеріал патрона: Алюміній чорний
Колір і матеріал кабелю: Чорний нейлон
Колір і матеріал накладки: Алюміній чорний {{1} }
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Тип цоколя | E27 |
| Основні | |
| Довжина кабелю | 1100 мм |
| Матеріал кабелю | нейлон |
| Розмір основи | 98х98х20 мм |
| Розмір патрона | 48х48х66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Тип монтажу | Підвісний |
- Ціна: 300 ₴

