
Реле напруги ZUBR 3F
- Готово до відправки
- Код: ZUBR 3F
1 581 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Трифазне реле
Реле напруги ZUBR 3F призначене для захисту побутового та промислового обладнання (в тому числі трифазних електродвигунів) від перевищення допустимих меж напруги. Реле діє за принципом відсікача: при настанні аварійної ситуації воно вимикає навантаження.
Пристрій контролює послідовність фаз, а також вимикає навантаження при виникненні їх асиметрії. Час відключення навантаження, при цьому, можна регулювати.
Для нормальної роботи реле достатньо однієї фази і нуля. Завдяки цьому реле може використовуватися як повноцінний однофазний захист. Без нуля реле працювати не буде.
Для керування трифазним обладнанням необхідно застосовувати контактор.
Ефективний контроль і відображення
В меню можна відключити контроль порядку чергування, а також перекіс фаз, окремо один від одного. Також можна вимкнути контроль відсутності фаз (доступно тільки при вимкненому перекосі). У попередніх версіях реле відсутність фази не вважався помилкою для використання в однофазному режимі. Тепер їм можна управляти.
Запис аварійних ситуацій в енергонезалежній пам'яті відбувається з їх пріоритетом. Наприклад, якщо в мережі одночасно виникне стрибок напруги і перекіс фаз, то в пам'ять запишеться більш важлива подія - перекіс фаз.
затримка включення
Подача навантаження відбувається після закінчення затримки включення. Ви можете налаштовувати її тривалість від 3 до 600 с, в залежності від типу підключених пристроїв. За замовчуванням встановлена модель затримки, яка враховує тривалість аварійної ситуації, дозволяючи швидше відновити роботу обладнання. Але ви можете активувати модель затримки, яка почне відлік лише після закінчення аварійної ситуації.
Професійна модель відключення
Активуйте професійну модель відключення навантаження, яка допоможе уникнути частого відключення обладнання. Відключення навантаження не буде відбуватися при безпечних за значенням і тривалості відхиленнях напруги від норми.
Зручність у користуванні
Реле починає відображати на цифровому екрані поточну напругу кожної з фаз відразу після включення. Якщо напруга знаходиться в встановлених межах, пристрій включає подачу навантаження, про що буде сигналізувати червоний індикатор. Управління реле здійснюється тільки трьома кнопками.
простий монтаж
Реле встановлюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Коли існує ймовірність попадання води на Пристрій або в приміщенні підвищений рівень вологості, тоді щиток повинен ВІДПОВІДАТИ класу захисту IP55 по ГОСТ 14254.
Гарантійний термін 60 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 150 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 80 А |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Основна | |
| Префікс ( асиметрія) фаз | 10-80В |
| Час відключення при перекосі фаз | 0-30с |
| Година затримки включення навантаження | 3-600 секунд |
| Кількість комутацій під навантаженням не менше | 500 000 циклів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | негорючий полікарбонат |
- Ціна: 1 581 ₴



