
Однофазний вольтметр ZUBR V1
- Готово до відправки
- Код: ZUBR V1
935 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Цифровий вольтметр однофазний
Слідкуйте за якістю електропостачання! За допомогою вольтметра ZUBR V1 ви можете постійно бачити, яка напруга у вашій однофазній мережі. Відображення даних відбувається за допомогою цифрового екрана.
Інформативність і зручність у користуванні
Вольтметр обладнань енергонезалежною пам'ять яттю, яка записує максимальні і мінімальне значення напруги. Ви можете переглянути його, натиснувши верхню або нижню кнопку відповідно. Середня кнопка скидає записані значення.
Безпека при експлуатуванні
Корпус вольтметра виготовлений із негорючого полікарбонату. Це додатковий плюс до безпеки при використанні пристрою.
Простий монтаж
Установлення вольтметра відбувається в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо в приміщенні існує ймовірність потрапляння води на пристрій чи підвищена вологість, тоді його краще встановлювати в розподільний щиток із класом захисту ІР55 згідно з ДСТУ 14254.
Гарантійний термін 60 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальний діапазон вимірювання | 420 |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 100 |
| Одиниці виміру | В |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Тип вимірюваної напруги | AC |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Монітор | |
| Індикація | Світлова |
| Колір символів | Червоний |
| Колір фону | Чорний |
| Кількість рядків | 1 шт. |
| Кількість символів в рядку | 3 шт. |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.14 кг |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 45 °С |
| Мінімальна робоча температура | -5 °С |
| Ширина | 53 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
- Ціна: 935 ₴



