
Трифазний вольтметр ZUBR V3
- Готово до відправки
- Код: ZUBR V3
1 160 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Цифровий вольтметр трифазний
З вольтметром ZUBR V3 ви можете слідкувати за напругою кожної з фаз у трифазній мережі. Вольтметр починає відображати значення напруги на цифровому екрані відразу після ввімкнення. Завдяки екрану можна виявити залипання та порушення послідовності фаз.
Зручне керування та інформативність
Керування вольтметром здійснюється за допомогою трьох кнопок. Верхня кнопка дозволяє переглянути максимальні значення напруги з моменту останнього скидання, а нижня — мінімальне. Скидання значень здійснюється за допомогою середньої кнопки. Вольтметр обладнань енергонезалежною пам'ять яттю, тому вимкнення живлення не призводить до втрати даних про критичні значення напруги.
Калібрування напруги, що відображається
Ві можете редагувати значення напруги, що відображається у відповідності з вашим контрольним пристроєм.
Безпека при користуванні
Корпус трифазного вольтметра виготовлений із негорючого полікарбонату. Цим збільшується безпека при використанні пристрою.
Простий монтаж
Установлення вольтметра ZUBR V3 здійснюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо в приміщенні існує ймовірність потрапляння води на вольтметр, тоді розподільний щиток повинен відповідати вимогам класу захисту IP55 згідно з ДСТУ 14254.
Гарантійний термін 60 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальний діапазон вимірювання | 420 |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 100 |
| Одиниці виміру | В |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Тип вимірюваної напруги | AC |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Монітор | |
| Індикація | Світлова |
| Колір символів | Червоний |
| Колір фону | Чорний |
| Кількість рядків | 3 шт. |
| Кількість символів в рядку | 3 шт. |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.14 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 45 °С |
| Мінімальна робоча температура | -5 °С |
| Ширина | 52 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
- Ціна: 1 160 ₴



