
Лужна Батарейка Videx А23 / E23A
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24236/ А23/Е23А 1B
30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт !!! Батарейки можуть бути в різній блістерній упаковці.
Лужні елементи живлення, порівняно з сольовими, довше зберігають робочі властивості, володіють великою ємністю, терміном зберігання і робочим діапазоном температур. За рахунок кращих розрядних характеристик використовуються там, де потрібна постійна навантаження - бездротові пристрої, радіоприймачі, фотоапарати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 55 мА/год |
| Кількість батарейок в упаковці | 12 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Тип акумулятора | Alkaline |
| Типорозмір | A23 |
| Основна | |
| Годину розряду | 6960 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.2 |
| Висота | 28.5 мм |
| Діаметр | 10.3 мм |
| Мoдель | А27 |
- Ціна: 30 ₴




