
Батарейка годинникова Videx AG 6 / LR921
- Готово до відправки
- Код: 23269/ AG6/10B/1.5V
68 ₴/блістер
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 10 шт !!! Батарейки можуть бути в різній блістерній упаковці .
Лужні елементи живлення довше зберігають робочі властивості, володіють великою ємністю, терміном зберігання і робочим діапазоном температур. Марганцево-цинкові дискові батареї застосовуються для живлення годинників, іграшок, лазерних указок, калькуляторів, мікронавушників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 25 мА/год |
| Напруга | 1.5 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Тип акумулятора | Alkaline |
| Основна | |
| Годину розряду | 340 хв |
| Типорозмір | LR921 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55 |
| Висота | 2.1 мм |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Мoдель | AG6 |
- Ціна: 68 ₴/блістер


