Топ

Сольова Батарейка Videx R6P/AA
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 21158/ R6/AA
16 ₴/блістер
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЦІНУ ВКАЗАНО ЗА БЛІСТЕР !!! БАТАРЕЙКИ МОЖУТЬ БУТИ В РІЗНОМУ БЛІСТЕРНОМУ УПАКУВАННІ
бюджетні сольові елементи живлення - оптимальні для роботи в пристроях, які не потребують великої кількості енергії (пульти ДУ, електронний годинник, кишенькові ліхтарики).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 850 мА/год |
| Кількість батарейок в упаковці | 60 шт. |
| Напруга | 1.5 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 |
| Висота | 50.5 мм |
| Діаметр | 14.5 мм |
| Мoдель | R6P |
| Основна | |
| Вид виробу | сольова |
| Годину розряду | 95 хв |
- Ціна: 16 ₴/блістер



