
Сольова Батарейка Videx R14P / C
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21155/ R14P/C
44 ₴/блістер
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за блістер !!! Батарейки можуть бути в різній блістерній упаковці.
Бюджетні сольові батарейки - оптимальні для роботи в пристроях, які не потребують великої кількості енергії (пульти ДУ, електронні годинники, кишенькові ліхтарики).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2300 мА/год |
| Кількість батарейок в упаковці | 24 шт. |
| Напруга | 1.5 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | C |
| Основна | |
| Вид виробу | сольова |
| Годину розряду | 280 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 42.5 |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 26.2 мм |
| Мoдель | R14P |
- Ціна: 44 ₴/блістер


