
Літієва Батарейка Videx CR1/3N
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 25724/ CR1/3N
82 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт !!! Батарейки можуть бути в різній блістерній упаковці .
Літієві елементи живлення VIDEX - відрізняються високою тривалістю роботи, компактним розміром і низьким саморозрядом. Широко використовуються в пристроях з високим короткочасним енергоспоживанням, малогабаритних портативних пристроях та медичної техніки (материнські плати комп'ютерів, калькулятори, електронні ваги, пульти, дистанційного управління, годинник, тепловізори та тактичні ліхтарі).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 170 мА/год |
| Кількість батарейок в упаковці | 12 шт. |
| Напруга | 3 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Тип акумулятора | Lithium |
| Типорозмір | CR |
| Основна | |
| Вид виробу | літієва |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10.5 мм |
| Діаметр | 11.5 мм |
| Мoдель | CR1/3N |
- Ціна: 82 ₴


