Хіт продаж

Світлодіодна лампа Feron LB-433 5W 230V G4 4000K
- Готово до відправки
- Код: 25864
111 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа LB-433 5W 230V G4 4000K є аналогом капсульних галогенних ламп типу G4. Також є аналогом лампи розжарювання потужністю 50W. Має тривалий ресурс роботи, становить 30 000 годин. Корпус виконаний з термостійкого пластику та кераміки, не змінює своїх якісних і естетичних характеристик у процесі експлуатації. Може використовуватися для декоративного освітлення у вбудованих світильниках.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!!
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 270 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал корпусу | Кераміка, Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 450 лм |
- Ціна: 111 ₴



