Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за блістер !!! Батарейки можуть бути в різній блістерній упаковці.
Нікель-метал-гидридні (Ni-MH) акумулятори Videx є високоякісним джерелом живлення і мають тривалий термін служби. Цей тип акумуляторів використовується в переносних електроприладів і інструментах. З переваг даного типу акумуляторів необхідно відзначити швидкий заряд і тривалий термін служби. Наявність на упаковці позначення "READY FOR USЕ", говорить про готовність акумулятора до роботи відразу після розпакування. У разі відсутності такого позначення, перед початком використання акумулятор потрібно зарядити. Застосовуються для будь-яких типів навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1500 мА/год |
| Кількість батарейок в упаковці | 20 шт. |
| Напруга | 1.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Типорозмір | AA |
| Основна | |
| Вид виробу | Нікель-метал-гідридні |
| Максимальний заряд | 750 mA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22.5 |
| Висота | 50.5 мм |
| Діаметр | 14.5 мм |
| Мoдель | HR6 1500mAh |
- Ціна: 200 ₴/блістер



