
Акумулятори Videx HR14 / C 3500mAh
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24475/ HR14/3500/2DB
715 ₴/блістер
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за БЛІСТР !!! Батарейки можуть бути в різній блістерній упаковці.
Нікель-метал-гидридні (Ni-MH) акумуляторів Videx є високоякісним джерелом живлення та мають тривалий термін служби. Цей тип акумуляторів використовується в переносних електроприладах та інструменти. З переваг даного типу акумуляторів необхідно відзначити швидкий заряд і тривалий термін служби. Наявність на упаковці позначення "READY FOR USЕ", говорить про готовність акумулятора до роботи відразу після розпаковування. У разі відсутності такого позначення, перед початком використання акумулятор потрібно зарядити. Застосовуються для будь-яких типів навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 3500 мА/год |
| Кількість батарейок в упаковці | 12 шт. |
| Напруга | 1.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Типорозмір | C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 26.2 мм |
| Мoдель | HR20 7500mAh |
| Основна | |
| Вид виробу | Нікель-метал-гідридні |
| Максимальний заряд | 1750 mA |
- Ціна: 715 ₴/блістер

