
Зарядний пристрій Videx VCH-N201
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 23768/ VCH-N201
234 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначений для заряду нікель-кадмієвих та нікель-металогідридних акумуляторів. Зарядний пристрій має два незалежних канали для акумуляторів стандарту ААА, АА і один канал для елементу типу "Крона". Встановлений струм заряду для стандарту АА 200mA для кожного відсіку, для стандарту ААА 100mA для кожного відсіку. Для стандарту "Крона" струм заряду становить 35mA. Пристрій оснащений LED індикацією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | DC 1.25 V 200mA X2 AA; DC 1.25 V 100mA X2 AAA; DC 9V 35mA |
| Вхід | AC 100-240V 50/60Hz, 0.5 W |
| Мoдель | N201 |
| Сумісний з акумуляторами | Ni-MH/Cd: АА, ААА, 9V |
| Основні | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
- Ціна: 234 ₴



