
Електричний Щит 12 модулів Mini Pragma Schneider Electric димчасті двері / прихований монтаж
- Готово до відправки
- Код: MIP22112Т
1 488 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний Щит 12 модулів Mini Pragma Schneider Electric прихованого монтажу спеціально розроблений компанією для побутового використання в житлових приміщеннях, на підприємствах сфери обслуговування і офісах.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
- від 1000 грн - 5%
- від 3000 гр-10%
- від 5000 гр-15%
- від 10000 гр-20%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Італія |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Конструктивні особливості | |
| Введення кабелю | Через підставу шафи, Через бічні стінки шафи |
| Кут відкривання дверей | 140 град. |
| Кількість відсіків | 1 |
| Кількість модулів | 12 |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 252 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 294 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Білий |
| Можливість правостороннього і лівостороннього навішування двері | Так |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | клемінники N/PE, DIN-рейка |
| Матеріал корпусу | Непальний пластик |
| Колір дверей | Димчасті |
| Основна | |
| Розмір ніші | 228мм*270мм*80мм |
- Ціна: 1 488 ₴



