
Електричний Щит 24 модулі Volta hager білі металеві двері / прихований монтаж
- Готово до відправки
- Код: VU24UA
2 400 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Малі розподільні щитки Volta є ідеальним рішенням завдяки простоті монтажу та різноманітності варіантів. Завдяки новій конструкції панелі для вводу кабелів, лицьової кришки і бічних стінок, місце для монтажу збільшилася на 30%. Технологія QuickConnect дозволяє легко і надійно підключати провідники PE і N.
Переваги: • Захист від розкрадань електроенергії - щиток можна опломбувати. • Високий рівень безпеки - в дверцята можна вбудувати замок. • Завдяки рамці для зменшення глибини, можна встановлювати щитки Volta в тонкі стіни з глибиною 72 мм • На 30% більше місця для монтажу проводів завдяки новій конструкції стінок і панелей для введення проводів. • Простий і швидкий монтаж завдяки вбудованому рідкому рівню. • За допомогою спеціальних розпірних лапок можна встановлювати щитки в порожнисті стіни. • Спеціальна кліпса на двері служить держателем для зберігання схем і документів.
Щити постачаються без клемників. Клемні колодки і тримачі замовляються окремо. Для 1-рядних VZ 461
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Робоча глибина (мм) | 90 |
| Ширина | 348 мм |
| Глибина | 94.5 мм |
| Висота без опор | 505 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість відсіків | 2 |
| Кількість модулів | 24 |
| Введення кабелю | Через підставу шафи, Через бічні стінки шафи |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість регулювання глибини монтажних направляючих | Так |
| Колір шафи | Білий |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Високоякісна пластмаса ( полістирол) |
| Колір дверей | Білі |
| Матеріал дверей | Метал |
- Ціна: 2 400 ₴

