Стабілізатор напруги АСН-600 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 600 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги, а також захист від перепадів напруги та високовольтних імпульсів. АСН-600 на базі PIC контролера американської фірми Microchip Technology Inc. призначений в першу чергу для побутових холодильників, систем управління автономним опаленням (газові котли), а також іншої електронної апаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 600 Вт (пусковою до 2400 Вт).
Стабілізатор має цифровий вимірювач потужності споживання під'єднаного побутового приладу, вихідної і вхідної напруги. А також стабілізатор обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантажень.
Реле, які використовуються в АСН, відключають навантаження за 4-5 мс. Час реакції електроніки - значно менше, і вирішальним є час спрацьовування реле. Тому, якщо поставити відсікач на квартиру або будинок, то при аварії він відключить побутові пристрої, але пізніше стабілізатор.
Відключення навантаження також залежить від алгоритму програми. Наприклад, при короткому імпульсі менше 1 мс, більшість отсекателей вимикають навантаження, але за цей час реле не встигає розімкнуться і розмикається пізніше, а високовольтний імпульс встигає пройти. У стабілізаторі такі імпульси згладжуються (поглинаються) варисторний захистом з часом спрацьовування 25 нс. і фільтруються автотрансформатором, а навантаження не відключається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Частота струму | 65 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.6 кВт |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 192 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Вага | 4 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перевантаження | Так |
- Ціна: 3 630 ₴





