
Світлодіодний вбудований світильник Feron JD13 білий (підсвітка сходів)
- Готово до відправки
- Код: 41193
255 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Вбудований світлодіодний світильник для підсвічування сходів та внутрішньої архітектурної підсвітки.Має лаконічний дизайн, що дозволяє йому вписатися в будь-який інтер'єр. Підходить для встановлення у порожності та суцільні стіни: гіпсокартон, бетон, цеглини та інше. Для встановлення використовується спеціальна монтажна коробка для прихованого монтажу (є в комплекті)
Переваги світильника Feron JD13
Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів та збірки. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації. Заощадження до 90% енергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами. Простий монтаж та наявність всіх елементів кріплення в комплекті .
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Основна | |
| Вбудований розмір | 44 mm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 80 |
| Колірна температура | 3000 |
- Ціна: 255 ₴





