
Накладний поворотний світлодіодний світильник Feron AL196 чорний
- В наявності
- Код: 40122
275 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Поворотні накладні світлодіодні світильники Feron AL196 це вбудовані світлодіодні світильники з декоративним акриловим кільцем.
Можуть використовуватися у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі.
Особливості та переваги світильників AL196:
Якісна електроніка. Оснащені якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників при перепадах напруги.
Регулювання напрямку світлового потоку. Мають зручне регулювання напрямку світлового променя: на 350° у горизонтальній площині, на 105° у вертикальній площині.
Регулювання вбудованого розміру. Вбудований розмір регулюється в межах 55-80мм, що спрощує монтаж світильників, а також дозволяє вбудовувати їх у вже наявні отвори для заміни точкових світильників.
Дизайн. Стильний сучасний дизайн, зі вставкою з матового акрилового полімеру, що створює ефект м'якого декоративного свічення при увімкненому світильнику.
Якість конструкції. Міцний корпус із алюмінію, якісні електронні компоненти та комплектуючі.
Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів.
Економічність. Забезпечують економію електроенергії до 80% у порівнянні з використанням галогенних ламп.
Тривалий ресурс роботи світильників 50 000 годин.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 560 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 192 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| основна | |
| Врізний розмір світильника | 55*80мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міцність | 10 Вт |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
- Ціна: 275 ₴






