Світлодіодний світильник Feron AL543 7W світлодіодний накладний світильники з декоративним акриловим кільцем.Чудовий варіант для інтер'єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі.
Переваги моделі Al543:
Якісна електроніка. Світильники оснащені вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу в діапазоні напруг 170-265V. Фільтр у драйвері, тому світильник не здійснює електромагнітного впливу на роботу засобів зв'язку, телевізійних. та радіо приймачів, пристроїв пожежної сигналізації та інші технічні пристрої.
Дизайн. Мають стильний та сучасний дизайн, зі вставкою з матового акрилового полімеру в корпусі, що створює ефект м'якого декоративного свічення при увімкненому світильнику.
Якісне світло. Миттєво вмикаються і забезпечують комфортне рівне свічення без мерехтіння та пульсацій. Матове скло створює м'яке розсіювання світла, що комфортно сприймається зором. Індекс кольоропередачі Ra>80.
Економічність. Дозволяє економити до 90% електроенергії в порівнянні з іншими видами світильників, що використовують галогенні лампи, лампи розжарювання та інше. в якості джерела світла.
Зручний монтажу. Світильник має простий монтаж та надійну фіксацію.
Дизайн поєднується з трековим світильником AL106
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 7 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 380 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 60 см |
- Ціна: 450 ₴





