
Вбудований світильник Feron DL0375 чорний
- В наявності
- Код: 01779
77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований світильник Feron DL3275 - це стильний світильник, який ідеально підійде для обробки сучасних, лаконічних і більш стриманих інтер'єрів, виконаних в стилі hi-tech, мінімалізм і техно. Лаконічний і універсальний дизайн дозволяє встановити такі світильники в будь-якому типі інтер'єру і приміщенні - в житлових, торгових і адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях і т. Конструкція кріплення лампи передбачає її поглиблене розташування, що відповідає останнім тенденціям в дизайні інтер'єрів, і дозволяє створити акцентоване освітлення. Такий спосіб розташування лампи створює максимально м'яке, приємне і комфортне для сприйняття світла, без ефекту засліплення. Світильник виготовлений з пластику.По своїми характеристиками такі світильник нічим не поступаються світильників з металевими або іншими комплектуючими. Завдяки поворотному плафона можливо регулювати напрямок світлового потоку.
Використовувати тільки зі світлодіодним лампою.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Використовувати тільки зі світлодіодним лампою.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
| основна | |
| Тип ламп | MR16 |
- Ціна: 77 ₴





