
Люмінесцентна лампа Feron EST1 11W G23 4000K (для настільних світильників)
- Готово до відправки
- Код: 04577
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Енергозберігаючі лампи Feron виготовлена з високоякісного пластику, не темніє і не жовтіє в процесі експлуатації, а також з використанням найсучасніших електронних компонентів: блоку системи плавного пуску системи придушення електромагнітних перешкод, конденсатора підвищеної ємності та ін. Лампа зроблена з використанням амальгамной технології. Є аналогом лампи розжарювання потужністю 55W. Має тривалий ресурс роботи, становить 12 000 годин. Використовуватися в настільних світильниках.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 55 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 11 Вт |
| Термін служби ламп | 12000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G23 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 237 мм |
| Діаметр | 32 мм |
| Діаметр трубки | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Горизонтальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 880 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | 2U |
- Ціна: 93 ₴



