
Світлодіодна лампа Feron LB-236 22W G13 6400K
- В наявності
- Код: 25900
228 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа типу Т8 - аналог люмінесцентних ламп типу Т8 9W. Використання такої LED лампи дозволяє модернізувати люмінесцентні світильники різних типів (як побутового так і адміністративно-промислового призначення) та зекономити до 50% електроенергії у порівнянні з люмінесцентними лампами. Має довготривалий ресурс роботи в 25 000 годин. Це екологічна та надійна лампа, що миттєво включається та працює без мерехтіння та шуму. Має, також, зручний для монтажу поворотний на 315° цоколь. Важливо! Перед монтажем лампи, зі світильника має бути видалений стартер, дросель і конденсатор, оскільки лампа має вмонтовані всі необхідні для роботи елементи.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
УСІ ЛАМПОЧКИ ПЕРЕД ВІДПРАВЛЕННЯМ ПЕРЕВІРЯЮТЬСЯ НА СПРАВНІСТЬ !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 170 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 22 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1512 мм |
| Діаметр | 26.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 30 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1900 лм |
- Ціна: 228 ₴

