
Світлодіодна лампа Feron LB-652 150W Е27-E40 6500K
- Немає в наявності
- Код: 38098
1 398 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Потужні світлодіодні лампи призначені для заміни газорозрядних ламп ДРЛ / ДРВ і КЛЛ великої потужності.
Основні сфери їх використання: освітлення складських, виробничих, промислових, торгових і господарських приміщень.
Переваги та відмінні риси ламп LB 652:
Інтелектуальний температурний контроль. Мікросхема драйвера має функцію інтелектуального контролю температури, автоматично регулює вихідний струм драйвера і запобігає перегріванню електронних компонентів.
Додатковий захист. Драйвер лампи додатково оснащений мережевим фільтром, що захищає компоненти лампи від імпульсних перепадів високої напруги до 1,5kV.
Терморегуляція. У лампах реалізовано незалежне охолодження плати світлодіодів і драйвера.
У лампах використовуються сучасні електронні компоненти. IC-драйвер забезпечує стабільне світіння в діапазоні 175-265В. При перепадах напруги світловий потік ламп не змінюється.
Якість світла. Миттєво включаються і забезпечують рівне комфортне світіння без мерехтіння, пульсацій і шуму. Коефіцієнт пульсації <1%. Високий індекс передачі кольору Ra> 80 дозволяє максимально реалістично і чітко передати колір освітлюваних предметів.
Можливість збільшення освітленості. Лампи можуть використовуватися з пластиковими розсіювачами, що дозволяють збільшити рівень освітленості до 80%.
Зручний цоколь. Основною особливістю ламп є знімний цоколь Е40, що дозволяє використовувати її як в патронах Е40, так і в патронах Е27.
Гарантія 2 роки. Ресурс роботи складає 30 000 годин
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 1500 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 150 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | E27 |
| Інший тип цоколя | Е40 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 246 мм |
| Діаметр | 192 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 13500 лм |
- Ціна: 1 398 ₴




