
Галогенна лампа Feron HB4 MR-16 12V 20W
- Готово до відправки
- Код: 02251
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Галогенна лампи типу MR-16 з відбивачем і склом. Використовується для основного і декоративного освітлення у вбудованих світильниках.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Рефлектор | Так |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 15 шт. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |
- Ціна: 40 ₴

