Feron SPHERA - це сучасна, економічна і екологічна альтернатива люстр.
Основні переваги світильника:
Дизайн. Світильник має стильний лаконічний дизайн, який підійде для будь-якого інтер'єру і типу приміщення. Завдяки прозорим вкрапленням в плафоні, а також теплим і білим світодІіодам, забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при включеному світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, дозволяє заощадити до 85% електроенергії в порівнянні з використанням звичайної люстри.
Яскравість. Світильник має потужність 60W, який забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 20 м.кв.
Рівномірний світіння. Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне світіння без виникнення темних зон.
Функція пам'яті. Останні налаштування яскравості і колірної температури використовуються при наступному включенні світильника (включення-виключення з допомогою пульта).
Дистанційний пульт управління (батарейки в комплекті).
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 92 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Світловий потік | 4700 |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4500-6500К |
- Ціна: 2 167 ₴








