Модель АL5800 BRIGHT поєднує в собі незвичайний і оригінальний дизайн, і високу потужність, яка дозволяє висвітлювати приміщення зі значною площею. Світильник з таким особливим дизайном, сам по собі стане прикрасою інтер'єрів не тільки житлових приміщень, але і приміщень кафе, готелів, ресторанів тощо.
Основні переваги світильника:
Дизайн. Декоративне оформлення центральної частини плафона створює надзвичайно красиве світіння візерунку при включеному світильнику. Безліч непомітних прозорих вкраплень в плафоні разом зі свіченням теплих білих світлодіодів створюють ефект "зоряного неба".
Яскравість. Світильник має потужність 80W, який забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 25 м.кв.
Комбінація світлових температур. При регулюванні світловий температури, відбувається комбінування різних світлових температур світіння центральній частині і основної частини плафона світильника.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, дозволяє заощадити до 85% електроенергії в порівнянні з використанням звичайної люстри.
Рівномірний світіння. Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне світіння без виникнення темних зон.
Функція памяті.Останні настройки яскравості і колірної температури використовуються при наступному включенні світильника (включення виключення з допомогою пульта).
Дистанційний пульт управління (батарейки в комплекті)
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр | 480 мм |
| Світловий потік | 5600 |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4500-6500К |
- Ціна: 1 950 ₴









