
Світлодіодній світильник Feron AL5000-S STARLIGHT з RGB 60W
- Немає в наявності
- Код: 01739
2 205 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
STARLIGHT - це сучасна, економічна і екологічна альтернатива люстр.
Основні переваги світильника:
Дизайн. Світильник має стильний лаконічний дизайн, який підійде для будь-якого інтер'єру і типу приміщення. Завдяки прозорим вкрапленням в плафоні, а також теплим і білим светодиодам, забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при включеному світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, дозволяє заощадити до 85% електроенергії в порівнянні з використанням звичайної люстри.
Яскравість. Світильник має потужність 60W, який забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 20 м.кв.
Рівномірне світіння. Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне світіння без виникнення темних зон.
Функція пам'яті. Останні налаштування яскравості і колірної температури використовуються при наступному включенні світильника (включення-виключення з допомогою пульта).
Функція RGB світіння. RGB - світіння має режими вибору одного з трьох кольорів світіння, або постійної зміни 7 кольорів по колу.
Дистанційний пульт управління (батарейки в комплекті).
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4900 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 см |
| Діаметр | 490 см |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4500-6500K+RGB |
- Ціна: 2 205 ₴









