Світлодіодний світильник Feron AL534 20W 5000К є хорошим і економічним рішенням для інтер'єру інтер'єрів побутових і громадських приміщень. Виготовлений з легких матеріалів, простий в монтажі, економічний і довговічний. Завдяки світлодіодним технології дозволяє економити 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і 85% в порівнянні з галогенними лампами. Має значний ресурс роботи в 30000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння. З
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 см |
| Діаметр | 330 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 600 ₴





